İletişim

iletişim

Aklınıza takılan bir soru veya görüşleriniz için verdiğimiz formu doldurun. Biz size geri dönüş yapacağız.

Sakarya/Adapazarı

Cumhuriyet mahallesi bahçıvan sokak no:81/A Adapazarı-Sakarya Alya iş Merkezi
(0264) 502 81 93

Sık Sorulan Sorular

Atış poligonundan; 18 yaşını doldurmuş herkes, silah ruhsatı olup olmadığına bakılmaksızın poligonun ruhsatlı tabancaları ve mermileri ile atış yapabilir.
Evet, kendinize ait ruhsatlı silahınız ve mermilerinizle sadece poligon kullanım ücretini ödeyip atış yapabilirsiniz. Atış poligonunda atış yapmak üzere gelen kişilerin, varsa, taşıma veya bulundurma ruhsatlarını, yoksa geçerli kimliklerini ibraz etmeleri ve kaydettirmeleri zorunludur.
Evet, 18 yaşını doldurmamış kişiler velileri ile birlikte olmak kaydı ile kimlik ibrazı yaptığı sürece poligon tabanca ve fişeklerini kullanıp atış yapabilmektedirler.
Ruhsatlı silahla gelip atış yapmak için, mermilerin hepsini poligon alanında kullanmak üzere mermi kullanım ücreti karşılığında Poligonyumdan temin edebilirsiniz.
Evet, Poligonyum’da silahlı güvenlik eğitimini” almış tüm silahlı özel güvenlik görevlilerinin eğitim atışlarını yaptırabilirsiniz.
Hayır, Poligonyum sadece “tabanca” atışlarına uygun standartlara göre hazırlandığı için tüfekle veya havalı tüfekle atış yapamazsınız.
Poligonumuzda bulunan deneyimli personel vasıtası ile silah ve atış konusunda amatör düzeyde bilgi sahibi olup akabinde atış yapmaya başlayabilirsiniz.
İsteyen herkes atış yapabilsin diye ücretlerimiz en makul seviyede olup, fiyat tarifemizi bize ulaşarak ya da kurumla birebir görüşerek talep edip öğrenebilirsiniz.